Хезмәт даны
  • Рус Тат
  • Кукмара янгын күзәтчелеге балалар һәм укучылар арасында иң яхшы иҗат эшләренә конкурс уздырды

    Балалар шуклыгы нәтиҗәсендәге янгыннарны кисәтү, ут чыганакларына карата дөрес мөнәсәбәт тәрбияләү, янгын чыккан очракта балаларда үзләрен дөрес тоту күнекмәләрен формалаштыру һәм ныгыту, сәләтле балалар белән эшләүне камилләштерү максатында Кукмара янгын күзәтчелеге бүлеге иң яхшы иҗат эшләренә конкурс үткәрде. "Иң яшь катнашучы" Рәсем сәнгате номинациясе: 1 урын Екатерина Леонтьева, "Каенкай" балалар...

    Балалар шуклыгы нәтиҗәсендәге янгыннарны кисәтү, ут чыганакларына карата дөрес мөнәсәбәт тәрбияләү, янгын чыккан очракта балаларда үзләрен дөрес тоту күнекмәләрен формалаштыру һәм ныгыту, сәләтле балалар белән эшләүне камилләштерү максатында Кукмара янгын күзәтчелеге бүлеге иң яхшы иҗат эшләренә конкурс үткәрде.

    "Иң яшь катнашучы"

    Рәсем сәнгате номинациясе:

    1 урын

    Екатерина Леонтьева, "Каенкай" балалар бакчасы.

    2 урын

    Булат Низамов, "Чулпан" балалар бакчасы.

    Йосыф Гарипов, Күкшел авылы балалар бакчасы.

    Зәлия Нәҗипова, Өлге авылы балалар бакчасы.

    3 урын

    Анастасия Гаврилова, "Гөрләвек" балалар бакчасы.

    Жасмин Рәхимова, Манзарас авылы балалар бакчасы.

    Айзилә Шакирова, "Салават күпере" балалар бакчасы.

    "Декоратив-гамәли иҗат" номинациясе:

    1 урын

    Әмир Фазылҗанов, Сазтамак авылы балалар бакчасы.

    2 урын

    Кәрим Зыятдинов, "Ромашка" балалар бакчасы.

    Рияз Җаппаров, "Ромашка" балалар бакчасы.

    Рамазан Хәлиуллин, "Чулпан" балалар бакчасы.

    3 урын

    Кәрим Касыймов, Әсән-Елга авылы балалар бакчасы.

    Рамазан Гадельшин, Зур Кукмара авылы балалар бакчасы.

    Гадел Шәфигуллин, Кәчимир авылы балалар бакчасы.

    Ильяс Зәйнуллин, "Ромашка" балалар бакчасы.

    "Техник иҗат" номинациясе:

    1 урын

    Русалина Аппарина, "Чулпан" балалар бакчасы.

    2 урын

    Айсинә Мөхәммәтҗанова, Күкшел авылы балалар бакчасы.

    Рагина Маннапова, "Миләшкәй" балалар бакчасы.

    Зәлия Фәйзетдинова, Чарлы авылы балалар бакчасы.

    3 урын

    Зәйнәп Вәлиева, "Чулпан" балалар бакчасы.

    Арина Егорова, "Миләшкәй" балалар бакчасы.

    Рушан Байметов, "Ләйсән" балалар бакчасы.

    Алинә Гарипова "Ләйсән" балалар бакчасы

    6-10 яшьлекләр

    "Рәсем сәнгате" номинациясе

    1 урын

    Илһам Тимербаев, Березняк урта мәктәбе.

    2 урын

    Айгөл Мөхәмәтҗанова, Ядегәр урта мәктәбе.

    3 урын

    Алмаз Гыйльметдинов, Ташлы Елга башлангыч мәктәбе.

    Реклама

    Ислам Динмөхәммәтов, Кукмара 4нче урта мәктәбе.

    "Декоратив-гамәли иҗат" номинациясе:

    1 урын

    Юлия Фомина, Лельвиж урта мәктәбе.

    2 урын

    Искәндәр Гасыймов, Түбән Өскебаш урта мәктәбе.

    Динә Саттарова, Аш.Буҗи башлангыч мәктәбе.

    3 урын

    Алинә Федорова, Кукмара 4нче урта мәктәбе.

    Диләрә Ибраһимова, Олыяз урта мәктәбе.

    "Техник иҗат" номинациясе:

    1 урын

    Ильяс Фәйзрахманов, Пычак урта мәктәбе.

    2 урын

    Ильяс Шәфигуллин, Кукмара 4нче урта мәктәбе.

    3 урын

    Илназ Закиров, Аш.Буҗи башлангыч мәктәбе.

    Нурсил Мотыйгуллин, Туембаш төп мәктәбе.

    11-14 яшьлекләр

    "Рәсем сәнгате" номинациясе

    1 урын

    Илсаф Хәйруллин, Сәрдекбаш урта мәктәбе

    2 урын

    Илүзә Йөзмөхәммәтова, Туемш төп мәктәбе.

    3 урын

    Сирина Камалиева, Сәрдекбаш урта мәктәбе

    Айгөл Зәйнәгиева, Березняк урта мәктәбе.

    "Декоратив-гамәли иҗат" номинациясе:

    2 урын

    Карина Солдатова, Югары Чура урта мәктәбе.

    3 урын

    Ирина Апаева, Югары Чура урта мәктәбе.

    "Техник иҗат" номинациясе:

    2 урын

    Юлия Афанасьева, Югары Чура урта мәктәбе.

    3 урын

    Вероника Ефремова, Лельвиж урта мәктәбе.

    15-18 яшьлекләр

    "Рәсем сәнгате" номинациясе

    2 урын

    Дилә Биккинина, "Кояшкай" балалар һәм яшүсмерләр приюты.

    3 урын

    Рәмзил Камалетдинова, Туембаш төп мәктәбе.

    фото: http://vr.sch496.ru/p82aa1.html

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: